Haná Press s.r.o.: Tisk s tradicí pro váš byznys

Haná Press, S.r.o.

Základní informace o Haná Press

Haná Press je přední regionální vydavatelství působící na území Olomouckého kraje. Zaměřuje se především na vydávání periodik, mezi které patří deníky, týdeníky i měsíčníky. Vlajkovou lodí Haná Press je bezesporu Olomoucký deník, který přináší aktuální zprávy z Olomouce a okolí. Kromě tištěných médií se Haná Press věnuje i online žurnalistice a provozuje několik zpravodajských webů. Vydavatelství klade důraz na objektivitu, rychlost a srozumitelnost informací. Díky tomu si Haná Press buduje pevnou pozici na mediálním trhu a důvěru svých čtenářů.

Zaměření a služby

Naše firma se specializuje na poskytování komplexních služeb v oblasti informačních technologií. Nabízíme širokou škálu řešení, která uspokojí potřeby firemních klientů i jednotlivců.

Haná Press, s.r.o. – regionální vydavatelství s tradicí, které se již po desetiletí stará o to, aby se k obyvatelům Olomoucka a Prostějovska dostávaly ty nejaktuálnější informace z domova i ze světa.

Naše služby

  • Návrh, implementace a správa počítačových sítí (kabelové i bezdrátové technologie)
  • Kybernetická bezpečnost, zálohování dat a obnova po havárii
  • Výběr, instalace a podpora hardwaru a softwaru
  • Vývoj webových stránek a e-shopů na míru (responzivní design, optimalizace pro vyhledávače)

Naším cílem je poskytovat našim klientům spolehlivá a inovativní řešení, která jim pomohou dosáhnout jejich obchodních cílů.

Vlastnost Hodnota
Název společnosti Haná Press, s.r.o.

Historie firmy

Naše kořeny sahají až do roku 1995, kdy jsme s nadšením a hrstkou zaměstnanců otevřeli náš první obchod s elektronikou. V té době byl trh s technologiemi v plenkách, ale my jsme cítili obrovský potenciál. Díky poctivé práci, spolehlivosti a individuálnímu přístupu k zákazníkům jsme si brzy vybudovali silnou pozici a důvěru. Postupně jsme rozšiřovali sortiment a otevírali nové pobočky. Dnes, po více než 25 letech, patříme mezi přední prodejce elektroniky v regionu a můžeme se pochlubit širokou škálou produktů od renomovaných značek, profesionálním servisem a především tisíci spokojených zákazníků.

Reference a klienti

Naše práce mluví sama za sebe. Spolupracujeme s firmami z různých odvětví, od malých podniků po velké korporace. Mezi naše spokojené klienty patří například společnost ABC, která díky našim marketingovým strategiím zaznamenala nárůst prodejů o 20 %, ... Naše reference a příběhy klientů jsou důkazem toho, že umíme dosahovat skvělých výsledků. ...

haná press, s.r.o.

Kontaktní údaje

Publikováno: 18. 06. 2024

Kategorie: podnikání

Autor:

Tagy: haná press, s.r.o. | informace o společnosti haná press, s.r.o.