Hledáte práci? Globus práce nabízí nové příležitosti!

Globus Práce

Různorodé pozice v Globusu

Globus hypermarkety jsou známé svou širokou nabídkou práce v různých odděleních. Ať už hledáte práci na plný úvazek, zkrácený úvazek nebo brigádu, v Globusu si pravděpodobně vyberete. Mezi typické pozice patří prodavač, pokladní, skladník, pracovník pekárny, masař, kuchař, pracovník obsluhy, IT specialista, personalista a mnoho dalších. Každá pozice má svá specifika a požadavky, ale všechny spojuje práce v dynamickém prostředí a možnost kariérního růstu. Globus se snaží vytvářet příjemné pracovní prostředí a podporovat své zaměstnance v jejich rozvoji. Nabízí jim benefity jako stravenky, slevy na nákup, firemní akce a další. Pokud hledáte stabilní práci s možností učit se novým věcem, prohlédněte si nabídku práce v Globusu. Možná právě na vás čeká vaše vysněná práce.

Proč pracovat právě u nás?

Hledáte práci, která má smysl a kde si budete vážit férového přístupu? Pak jste na správném místě! V Globusu nestojíme jen u regálů, ale budujeme místo, kde se zákazníci cítí dobře a rádi se vracejí. A to samé platí i pro naše zaměstnance. Víme, že spokojený zaměstnanec je tou nejlepší vizitkou. Proto nabízíme jistotu stabilního zázemí silné české firmy a řadu benefitů, které oceníte vy i vaše rodina. U nás na vás nečeká jen práce, ale i přátelská atmosféra a kolektiv, na který se můžete spolehnout. Chceme, abyste se u nás cítili dobře, a proto podporujeme vaše profesní i osobní cíle. Nabízíme vám možnost kariérního růstu a vzdělávání, abyste se u nás mohli posouvat dál. Přidejte se k nám a staňte se součástí Globusu!

Srovnání nabídek práce v obchodních řetězcích
Vlastnost Globus Albert
Typické pozice Pokladní, prodavač, skladník Pokladní, prodavač, skladník
Možnost práce na zkrácený úvazek Ano Ano

Zaměstnanecké benefity a výhody

Globus si zakládá na tom, aby se jeho zaměstnanci cítili být součástí velké rodiny. Proto nabízí širokou škálu benefitů a výhod, které zpříjemňují každodenní život. Kromě motivujícího platového ohodnocení se můžete těšit na příplatky za práci o víkendech a svátcích, věrnostní bonusy a odměny za dobré nápady. Globus myslí i na vaše zdraví a nabízí příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění. Volný čas si pak užijete díky slevám na firemní produkty, stravování v zázemí Globusu a zvýhodněným vstupům na kulturní a sportovní akce. Práce v Globusu je zkrátka sázkou na jistotu a stabilitu. V nabídce práce obchodního řetězce Globus najdete pestrou paletu pozic od prodavačů a pokladních, přes skladníky a řidiče až po pozice v administrativě a managementu. Ať už hledáte práci na plný úvazek, zkrácený úvazek nebo brigádu, Globus má pro vás vždy otevřené dveře.

globus práce

Kariérní růst a vzdělávání

V Globusu věříme, že spokojení a motivovaní zaměstnanci jsou klíčem k úspěchu. Proto se snažíme vytvářet prostředí, kde se každý cítí ceněný a má možnost rozvíjet svůj potenciál. Nabízíme širokou škálu benefitů a programů, které podporují kariérní růst a vzdělávání.

Chceš se stát vedoucím prodejny, specialistou na maso nebo třeba pekařem? V Globusu máš dveře otevřené. Máme propracovaný systém interního vzdělávání a rozvoje, který ti pomůže získat nové znalosti a dovednosti. Pravidelně pořádáme školení, workshopy a kurzy, které jsou šité na míru potřebám našich zaměstnanců.

Víme, že každý má jiné ambice a cíle. Proto nabízíme jak vertikální, tak horizontální kariérní postup. Můžeš se vypracovat na vyšší pozici v rámci svého oddělení, nebo se zkusit uplatnit v jiné oblasti. Podporujeme také mobilitu mezi jednotlivými hypermarkety Globus.

Věříme v investice do našich lidí. Proto je pro nás důležité, aby naši zaměstnanci měli možnost dále se vzdělávat a rozvíjet. Nabízíme podporu při studiu, jazykových kurzech a dalších vzdělávacích aktivitách. Chceme, aby naši zaměstnanci byli těmi nejlepšími ve svém oboru.

Práce v Globusu není jen o plnění pracovních povinností. Jsme jedna velká rodina, kde panuje přátelská a vstřícná atmosféra. Pořádáme společné akce pro zaměstnance a jejich rodiny, abychom podpořili týmového ducha a utužili vztahy.

Příběhy našich zaměstnanců

V Globusu věříme, že za úspěchem stojí především naši lidé. Jsme hrdí na to, že můžeme nabídnout stabilní a perspektivní zaměstnání v přátelském prostředí. Nabízíme širokou škálu pracovních pozic v prodejnách Globus po celé České republice. Ať už hledáte práci na plný úvazek, zkrácený úvazek, brigádu nebo trainee program, u nás si vybere každý. Věříme v rozvoj našich zaměstnanců a podporujeme jejich kariérní růst. Nabízíme jim možnost vzdělávání a profesního rozvoje. Chceme, aby se naši zaměstnanci cítili v práci dobře. Proto jim nabízíme řadu benefitů, jako jsou stravenky, zaměstnanecké slevy, příspěvky na penzijní připojištění a další.

globus práce

Aktuální nabídka volných míst

Jak se k nám přidat?

Chcete se stát součástí našeho týmu a hledáte práci v dynamickém prostředí obchodního řetězce? Máme pro vás skvělou zprávu! Globus neustále rozšiřuje své řady a nabízí širokou škálu pracovních pozic ve svých hypermarketech po celé České republice. Ať už jste zkušení profesionálové nebo teprve začínáte svou kariéru, u nás si jistě najdete tu pravou příležitost.

Zajímá vás práce v obchodě, logistice, gastronomii nebo třeba v administrativě? Naše nabídka práce je pestrá a zahrnuje pozice pro různé úrovně zkušeností a vzdělání. Hledáme prodavače, pokladní, skladníky, kuchaře, číšníky, ale i IT specialisty, personalisty a další odborníky.

Aktuální nabídku volných pracovních míst najdete na našich webových stránkách v sekci Kariéra. Tam si můžete vyfiltrovat pozice podle vašich preferencí, jako je lokalita, typ úvazku nebo obor. Pokud vás některá z nabídek zaujme, stačí vyplnit online formulář a připojit svůj životopis.

Kontaktujte nás!

Máte otázky ohledně práce v Globusu? Neváhejte se na nás obrátit! Náš tým vám rád poskytne veškeré informace o volných pozicích, pracovních podmínkách a benefitech. Kontaktovat nás můžete telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře na našich webových stránkách.

Hledáte práci v obchodním řetězci, kde si budete vážit férového přístupu a budete mít možnost profesního růstu? Pak je Globus tím pravým místem pro vás! Pravidelně aktualizujeme naši nabídku práce, kde najdete volné pozice ve všech regionech České republiky. Ať už hledáte práci na hlavní pracovní poměr, brigádu nebo zkrácený úvazek, u nás si vyberete.

Těšíme se na vaše dotazy a životopisy!

Publikováno: 22. 06. 2024

Kategorie: práce

Autor:

Tagy: globus práce | nabídka práce v obchodním řetězci globus