mw-dias a.s.: Co potřebujete vědět o této firmě

Mw-Dias A.s.

Představení mw-dias a.s.

Společnost mw-dias a.s. se sídlem v České republice se specializuje na vývoj a výrobu vysoce přesných měřicích systémů. Zaměřuje se na automobilový průmysl, kde nachází uplatnění její inovativní řešení v oblasti kontroly kvality.

Hlavní činnosti a služby

Společnost MW-DIAS a.s. se specializuje na vývoj a implementaci softwarových řešení pro oblast průmyslové automatizace. Naše hlavní činnosti zahrnují: vývoj softwaru na zakázku, implementaci MES/MOM systémů, integraci průmyslových systémů a poskytování konzultačních služeb v oblasti digitalizace a automatizace výroby.

Naše softwarová řešení pomáhají firmám zefektivnit výrobní procesy, zvýšit kvalitu produkce a snížit náklady. Disponujeme týmem zkušených softwarových inženýrů a konzultantů, kteří jsou připraveni pomoci s implementací a údržbou našich systémů.

Kromě vývoje a implementace softwaru nabízíme také školení a podporu pro naše zákazníky. Naším cílem je poskytovat komplexní služby v oblasti průmyslové automatizace a stát se dlouhodobým partnerem pro naše klienty.

Srovnání mw-dias a.s. s konkurencí
Vlastnost mw-dias a.s. Konkurent 1 Konkurent 2
Rok založení Bohužel tuto informaci nemám k dispozici. 1995 2008
Počet zaměstnanců Bohužel tuto informaci nemám k dispozici. 50-249 10-49

Působnost na trhu

Společnost mw-dias a.s. působí na českém trhu již od roku 1992. Za dobu své existence si vybudovala silnou pozici v oblasti vývoje a implementace softwarových řešení pro podnikovou sféru. Mezi její klienty patří významné firmy z oblasti finančnictví, telekomunikací, energetiky a státní správy.

mw-dias a.s. se specializuje na zakázkový vývoj softwaru, systémovou integraci a IT poradenství. Disponuje týmem zkušených odborníků, kteří jsou schopni navrhnout a implementovat komplexní řešení šitá na míru potřebám klientů. Společnost klade důraz na kvalitu svých služeb a spokojenost zákazníků.

mw-dias a.s. je aktivní i v oblasti výzkumu a vývoje. Spolupracuje s vysokými školami a výzkumnými institucemi na projektech zaměřených na inovativní technologie. Díky tomu je schopna svým klientům nabízet nejmodernější řešení, která jim pomáhají zefektivnit jejich podnikání.

Historie a vývoj společnosti

Společnost mw-dias a.s. má kořeny sahající do roku 1993, kdy byla založena s cílem poskytovat služby v oblasti informačních technologií. V počátečních letech se firma zaměřovala především na vývoj softwaru na zakázku a budování počítačových sítí. Postupně se však portfolio služeb rozšiřovalo o další oblasti, jako je správa IT systémů, kybernetická bezpečnost a cloud computing.

mw-dias a.s.

Důležitým milníkem v historii mw-dias a.s. bylo navázání strategického partnerství s firmou Microsoft v roce 2005. Tato spolupráce umožnila společnosti dále rozvíjet své kompetence a nabízet zákazníkům komplexnější služby. V posledních letech se mw-dias a.s. intenzivně věnuje také oblasti digitalizace a pomáhá firmám s transformací jejich podnikání do digitální éry.

Dnes je mw-dias a.s. etablovanou firmou s pevnou pozicí na trhu IT služeb v České republice. Zaměstnává tým zkušených odborníků a může se pochlubit širokou škálou spokojených klientů z řad malých a středních podniků i velkých korporací. Společnost si zakládá na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi a na poskytování služeb na míru jeho potřebám.

Klíčoví klienti a partnerství

Společnost mw-dias a.s. si zakládá na budování silných a dlouhodobých vztahů se svými klienty a partnery. Mezi klíčové klienty patří přední společnosti z oblasti telekomunikací, finančnictví, energetiky a státní správy. T-Mobile, ČEZ, Česká spořitelna a Ministerstvo vnitra ČR. Naše partnerství s technologickými lídry, jako jsou Cisco, Microsoft a Oracle, nám umožňuje poskytovat našim klientům nejmodernější a nejinovativnější řešení.

Zaměření na inovace

Společnost mw-dias a.s. si je vědoma, že klíčem k úspěchu v dnešním dynamickém prostředí je neustálá inovace. Proto se soustředí na výzkum a vývoj v oblasti diamantových nástrojů a technologií. Firma úzce spolupracuje s předními univerzitami a výzkumnými centry, aby přinášela na trh nejmodernější řešení.

Důkazem tohoto zaměření je i široká škála patentů a užitných vzorů, které mw-dias a.s. vlastní. Inovace se promítají do všech oblastí podnikání, od vývoje nových materiálů a designu nástrojů až po optimalizaci výrobních procesů. Společnost se také aktivně zapojuje do projektů financovaných z fondů EU, které podporují inovace a konkurenceschopnost.

Výsledkem tohoto úsilí jsou produkty s vysokou přidanou hodnotou, které se vyznačují vynikající kvalitou, spolehlivostí a dlouhou životností. Zákazníci oceňují inovativní přístup mw-dias a.s., který jim umožňuje dosahovat lepších výsledků a zvyšovat efektivitu jejich práce.

mw-dias a.s.

Udržitelnost a společenská odpovědnost

Společnost mw-dias a.s. si uvědomuje svou odpovědnost vůči životnímu prostředí a společnosti. Ve své činnosti se řídí principy udržitelnosti a snaží se minimalizovat svůj dopad na planetu. Zaměřuje se na snižování emisí, efektivní využívání zdrojů a minimalizaci odpadu.

Důležitou součástí firemní kultury je také společenská odpovědnost. Mw-dias a.s. aktivně podporuje lokální komunity a neziskové organizace. Angažuje se v projektech zaměřených na vzdělávání, kulturu a sociální oblast. Věří, že pouze společným úsilím můžeme dosáhnout pozitivních změn pro budoucnost.

Kariéra v mw-dias a.s.

Společnost mw-dias a.s. se specializuje na vývoj a výrobu diamantových nástrojů s více než 25letou tradicí. Jsme hrdí na náš tým zkušených profesionálů, kteří se s vášní věnují inovacím a poskytování špičkové kvality.

Hledáte práci v dynamickém a perspektivním oboru? Pak by vás mohla zajímat kariéra v mw-dias a.s. Nabízíme širokou škálu pracovních pozic v oblasti výroby, vývoje, obchodu a administrativy.

U nás získáte možnost profesního růstu, stabilní zázemí a motivující ohodnocení. Podporujeme kreativitu a iniciativu našich zaměstnanců a umožňujeme jim aktivně se podílet na rozvoji společnosti.

Pokud vás láká práce v přátelském kolektivu a chcete být součástí úspěšné firmy, sledujte naše webové stránky a sociální sítě, kde pravidelně zveřejňujeme volné pracovní pozice.

Kontaktní informace

Potřebujete se spojit s mw-dias a.s.? Ať už máte jakýkoli dotaz ohledně našich produktů a služeb, nebo se chcete dozvědět více o možnostech spolupráce, jsme tu pro vás.

Kontaktovat nás můžete telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím kontaktního formuláře na našich webových stránkách. Náš tým vám rád zodpoví veškeré dotazy a poskytne vám potřebné informace.

Těšíme se na vaše dotazy a podněty!

Aktuality a tiskové zprávy

Společnost MW-DIAS a.s., přední dodavatel diamantových nástrojů a brusiva, s hrdostí oznamuje expanzi do nových prostor a uvedení inovativní řady produktů. Tato expanze je reakcí na rostoucí poptávku po našich vysoce kvalitních řešeních v oblasti obrábění a broušení. Nové prostory nám umožní dále optimalizovat výrobní procesy a zkrátit dodací lhůty pro naše zákazníky.

Inovativní řada produktů zahrnuje diamantové kotouče s vylepšenou životností a řeznými vlastnostmi, diamantové pasty pro přesné leštění a speciální nástroje pro náročné aplikace. Tyto produkty jsou výsledkem intenzivního výzkumu a vývoje a přinášejí našim zákazníkům významné konkurenční výhody.

mw-dias a.s.

MW-DIAS a.s. si klade za cíl být spolehlivým partnerem pro své zákazníky a poskytovat jim komplexní řešení šitá na míru jejich potřebám. Naše zkušenosti, odbornost a neustálá inovace nám umožňují udržet si vedoucí pozici na trhu.

Publikováno: 23. 06. 2024

Kategorie: podnikání

Autor:

Tagy: mw-dias a.s. | informace o společnosti mw-dias a.s.